Matt Pryor
Matt Pryor
Matt jest absolwentem Southern New Hampshire University. Docenia wszystkie tytuły esportowe, ale przede wszystkim skupia się na Fortnite i Call of Duty. Matt nieustannie analizuje rozgrywkę i sam gra, aby lepiej zrozumieć decyzje najlepszych graczy na świecie.

Esports Awards 2021: Wszyscy nominowani i zwycięzcy

Logo nagrody e-sportowej, stylizowana srebrno-biała wersja trofeum, pojawia się na czarnym tle wraz ze słowami „Zwycięzcy 2021” i „Nagrody e-sportowe” w kolorze białym
Podziel się na Twitterze
Tweet
Podziel się na Facebook
Udostępnij
Udział w reddit
Reddit
Udostępnij w e-mailu
Adres email

Zobacz, kto triumfował w rozdaniu nagród Esports 2021.


Szóste coroczne rozdanie nagród e-sportowych zakończyło się dziś wieczorem po tym, jak panel wyłonił oszałamiające 34 zwycięzców. Kategorie wahały się od Gracza Roku do Drużyny Roku i wszystkiego pomiędzy. Niektórzy poprzedni zwycięzcy, tacy jak właściciel G2 Esports Carlos „Ocelote” Rodriguez, starali się obronić swoją koronę jako Osobowość Roku, podczas gdy streamer Twitch Nick „NICKMERCS” Kolcheff ubiegał się o swój drugi z rzędu tytuł Streamera Roku.

Dzisiaj ESTNN ma pełne wyniki z Esports Awards 2021. Przyjrzyjmy się, kto wygrał w każdej kategorii.

Zwycięzcy za całokształt twórczości

  • Dawid „Walsy” Walsh
  • Adam Apicella
  • Stephanie „Miss Harvey” Harvey
  • Amy Brady
  • Bursztynowy Dalton
  • Michał „Carmac” Blichara
  • Justin „Jwonggg” Wong

Esportowa Gra Roku

Gra roku e-sportowego

  • League of Legends
  • Zwycięzca: WARTOŚCIOWY
  • Bezpłatny ogień
  • CS: GO
  • Call of Duty
  • Rocket League
  • Rainbow Six Siege
  • Dota 2
  • PUBG Mobile
  • Overwatch

Esports Team of the Year

  • DWG KIA (LoL)
  • MAD Lwy (LoL)
  • Urodzony, by wygrać (CS:GO)
  • Strażnicy (Waleczni)
  • Gambit Esports (Waleczność)
  • Szanghajskie smoki (Overwatch)
  • Generał NRG (liga rakietowa)
  • PSG.LGD (Dota 2)
  • Ninja w piżamie (Rainbow Six)
  • Zwycięzca: Atlanta FaZe (Call of Duty)

E-sportowy debiutant roku na PC

  • Tyson „TenZ” Ngo
  • Adam „Adam” Maanane
  • Ayaz „NAts” Achmetszyn
  • Kyle „Danny” Sakamaki
  • Dmitrij „sz1ro” Sokołow
  • Javier „Elyoya” Prades Batalla
  • Se-hyun „Pelican” Och
  • Robin „Robinsongz” Sung
  • Zwycięzca: Walerij „b1t” Wachowskij

Esports PC Player of the Year

  • Heo „ShowMaker” Su
  • Zwycięzca: Ołeksandr „s1mple” Kostyliev
  • Jae-won „LIP” Lee
  • Tyson „TenZ” Ngo
  • Kim „Doinb' Tae-sang
  • Wang „Ame” Chunyu
  • Luccas „Paluh” Winicjusz Molina
  • Ayaz „NAts” Achmetszyn
  • Dmitrij „sz1ro” Sokołow

Organizacja roku w dziedzinie e-sportu

  • GKSNUMX Esports
  • Zespół Envy
  • TSM FTX
  • NRG
  • Nadaktywne media
  • T1
  • fnatic
  • Cloud9
  • Zwycięzca: Złodzieje 100
  • Zespół Ciecz
  • GŁOŚNY
  • faze klanu

Mobilny gracz roku w e-sporcie

  • Karl Gabriel „KarlTzy” Nepomuceno
  • Dżasz „Ucz się” Szach
  • Zwycięzca: Zhu „Paraboy” Bocheng
  • Brian „Tektoniczny” Michel
  • Piyapon „TheCruz” Boonchuay
  • Mohamed „Mohamed Light” Tarek
  • Mustafa „SkYRiiKZz” Ibrahim
  • Gabriel „Syaz” Vasconcelos
  • Lucas „LucasXGamer” Vinicius Batista Rocha
  • Cauan „Cauan7” da Silva

Kontroler Roku Esports

  • Raúl „DmentZa” Palazuelos
  • Paco „HyDra” Rusiwież
  • Jamie „Wgląd” Craven
  • Zwycięzca: Evan „M0nkey M00n” Rogez
  • Eli „Standy” Bentz
  • Andres „dreaz” Jordania
  • Marc „MaRc_By_8”. Domingo

Esports Controller Gracz Roku

  • Dominic „SonicFox” McClean
  • Tyler „aBeZy” Pharris
  • Justin „jstn” Morales
  • Jack „JBM” Mascone
  • Eric „Snip3down” Wrona
  • Victor „Wróżkowy szczyt!” Lokiet
  • Gavin „Tweek” Dempsey
  • Zwycięzca: Chris „Simp” Lehr
  • Evan „M0nkey M00n” Rogez
  • Józef „Mang0” Marquez

Trener e-sportu roku

  • Emiliano „Sizz” Benny
  • Bok „Zniszczony” Han-Gyu
  • Kim „kKoma” Jeong-gyun
  • Andriej „Engh” Szołokow
  • Jakub „tłum” tłum
  • Oznacz „MarkyB” Bryceland
  • Zwycięzca: Byung-chul „Księżyc” Księżyc
  • James „Mac” MacCormack
  • Dyjair „Mity” Soares
  • Andrij „B1ad3” Gorodenskiu
  • Artur „TchubZ” Martins

E-sportowy zespół transmisyjny/produkcyjny roku

  • Emiliano „Sizz” Benny
  • Bok „Zniszczony” Han-Gyu
  • Kim „kKoma” Jeong-gyun
  • Andriej „Engh” Szołokow
  • Jakub „tłum” tłum
  • Oznacz „MarkyB” Bryceland
  • Zwycięzca: Byung-chul „Księżyc” Księżyc
  • James „Mac” MacCormack
  • Dyjair „Mity” Soares
  • Andrij „B1ad3” Gorodenskiu
  • Artur „TchubZ” Martins

E-sportowy zespół transmisyjny/produkcyjny roku

  • Zwycięzca: Gry Riot
  • ESL Gaming
  • Ulicy frajerów
  • Psyonix
  • Silnik e-sportowy
  • Activision Blizzard
  • Poza szczytem
  • BLAST Premier
  • Garena
  • FACEIT

Esportowa odzież roku

  • Zwycięzca: Złodzieje 100
  • Team Vitality
  • Zespół Ciecz
  • Spacestation Gaming
  • Atejo
  • fnatic
  • Cloud9
  • GKSNUMX Esports
  • Upadły sklep
  • Faze Clan

Mobilna gra e-sportowa roku

  • PUBG Mobile
  • Call of Duty: Mobile
  • League of Legends: Dzika Szczelina
  • Mobile Legends: Bang Bang
  • Clash Royale
  • Zwycięzca: Bezpłatny ogień
  • Arena of Valor
  • Brawl Stars

Twórca treści e-sportowych roku

  • iFerg
  • Zwycięzca: Ashley Kang
  • Tarcze Duncana „Thorina”
  • NadeKing
  • SunlessKhan
  • Macie Jay
  • BananSlamJamma
  • LS
  • Kokosowy brah
  • UpUpDownDown
  • Hector „HECZ” Rodriguez
  • Stęchły

Esportowa Osobowość Roku

  • Eefje „Sjokz” Depoortere
  • Carlos „Ocelote” Rodriguez
  • Parker „Interro” MacKay
  • Matthew „Nadeshot” Haag
  • Gustavo „Baiano” Gomes
  • Alex „Goldenboy” Mendez
  • Luka „Perkz” Perković
  • Hector „Hecz” Rodriguez
  • Gabriel „Fallen” Toledo
  • John „JohnnyBoi_i” Macdonald
  • Zwycięzca: Bruno „Nobru” idzie

Streamer roku

  • Śmiertelny
  • Nickmercs
  • Szczyt1g
  • xQc
  • Walkirie
  • Odwaga
  • Zwycięzca: Ibai
  • Dr Brak szacunku
  • GŁOŚNY Joker
  • Ludwig
  • Grefg
  • Całun

Wydawca Esportu Roku

  • Zwycięzca: Gry Riot
  • Tencent
  • Garena
  • Ubisoft
  • Psyonix
  • EA
  • Activision Blizzard
  • Epic Games
  • Zawór

Dziennikarz e-sportowy roku

  • HB Duran
  • Jacob Wolf
  • Richard Lewis
  • Adam Fitch
  • Ashley Kang
  • Fionn w ogniu
  • Zwycięzca: Kevin Hitt
  • Liz Richardson
  • Wasif Ahmed
  • Pablo „Bloop” Suarez

Dostawca sprzętu e-sportowego roku

  • Logitech G
  • Razer
  • Elgato
  • HyperX
  • NVIDIA
  • Intel
  • AMD
  • Alienware
  • Sekretne laboratorium
  • Zwycięzca: Korsarz
  • SteelSeries
  • ASUS ROG

Esports Video Production Team of the Year

  • Zespół Ciecz
  • faze klanu
  • GŁOŚNY
  • TSM FTX
  • Złodzieje 100
  • Zespół ds. Dokumentacji Metagame
  • Pływ
  • Gry OpTic
  • YUNG ELDR
  • Zwycięzca: GKSNUMX Esports

Seria treści e-sportowych roku

  • Płynne pochodzenie
  • Proces (gry optyczne)
  • Zwycięzca: metagame
  • Komunikaty głosowe G2
  • Dota: Dragon's Blood
  • Walka o pierwszeństwo: Excel Esports
  • Wiedza // Waleczność
  • TSM: Legendy
  • Podcast podsłuchu

Twórca e-sportu roku

  • Danny Lopez
  • Płynna Enigma
  • Euller Araujo
  • Karina Ziminaite
  • Zwycięzca: Thorsten Denk
  • Gabriel Ruiz
  • Robert Rogers
  • Caroline Parker-Stark
  • SesoHQ
  • AaronUtwórz

Twórczy kawałek roku w e-sporcie

  • Zwycięzca: Brak wskazówek | adidas współpracuje z G2 Esports
  • Film dokumentalny o metagrze
  • Zwiastun anime LEC
  • Przedstawiamy Twoje LA ZŁODZIEJE
  • FaZe Clan wchodzi do Rocket League
  • LPL Spring Split 2021: Przerwij ciszę
  • LEC: Lekkomyślność z moim sercem
  • Przedstawiamy Team Liquid Valorant
  • SEGUE O FLUXO | Nobru i Cerol przedstawiają nowy zespół LBFF

E-sportowy Gospodarz Roku

  • Tres „stunna” Saranthus
  • James „Dash” Patterson
  • Loviel „Velly” Cardwell
  • Alex „Goldenboy” Mendez
  • Zwycięzca: Eefje „sjokz” Depoortere
  • Ana Shisde
  • Brody „Liefx” Moore
  • Soe Gschwind
  • Jorien „Sheever” van der Heijden
  • Chrisa Pucketta
  • Ghassan „MiloshTheMedic” Finge
  • Caleb „WavePunk” Simmons

Analityk Esportowy Roku

  • Anthony „NAMELESS” Wheeler
  • Emily Rand
  • Jacob „Pimp” Winneche
  • Kyle Freedman
  • Jess „JessGOAT” Bolden
  • Sean „sgares” Gares
  • Jonathan „Wzmocnij” Larssona
  • Jason „Mojżesz” O'Toole
  • Zwycięzca: Marc Robert „Caedral” Lamon

E-sportowy rzucający kolorami roku

Esports Play by Play Caster of the Year

  • brunoclash
  • Mitch „Uber” Leslie
  • Callum „Shogun” Keir
  • Lauren „Pansy” Scott
  • Zwycięzca: Miles Ross
  • Parker „Interro” Mackay
  • Alex „Machinel” Richardson
  • Owen „ODPixel” Davies
  • Trevor „Szybki strzał” Henry
  • Clayton „Kapitan Kwiaty” Raines

Usługa wspierająca e-sport roku

  • PRAWO ESG
  • Papierowe korony
  • Aftershock Media Group
  • Hitmarker
  • Zwycięzca: Niezgoda
  • Historia Mob Mo
  • ESEA
  • Agencja Twórczych Artystów
  • Agencja wyboru postaci
  • Agencja Prodigy
  • Mobalytics

Esportowy Zespół Kreatywny Roku

  • Zwycięzca: Alex Productions
  • WePlay1
  • GKSNUMX Esports
  • StreamSpell
  • Papierowe korony
  • GETREK Labs
  • Kreatywność AOE
  • Złodzieje 100
  • Zespół Ciecz

Esports Collegiate Ambasador Roku

  • Ryan Johnson
  • Zwycięzca: Dr Chris „Doc” Haskell
  • Adam Antoni
  • Ariane Lim
  • Chris Turner

E-sportowy program kolegialny roku

  • Zwycięzca: Uniwersytet Maryville
  • Buckeye Gaming Collective — Ohio State University
  • University of Hawai'i
  • Northwestern University
  • Boise State University
  • Longhorn Gaming — Uniwersytet Teksasu w Austin
  • Illini Esports — University of Illinois Urbana-Champaign
  • Uniwersytet Stanowy Minnesota
  • Uniwersytet Wielkiego Kanionu
  • Uniwersytet Winthrop

Platforma relacji e-sportowych roku

  • Zwycięzca: Esports Observer
  • Dexerto
  • Insider e-sportowy
  • Dot Esports
  • HLTV.org
  • Liquipedia
  • Esportmaniacos
  • Inven Global
  • SiegeGG

Esportowy Partner Handlowy Roku

  • Zwycięzca: Intel
  • czerwony Byk
  • BMW
  • PGR
  • Logitech G
  • górska Rosa
  • HyperX
  • Alienware
  • Verizon
  • FTX
  • Aplikacja gotówkowa

Esportowy Cosplay Roku

  • FusRoFran
  • Cosplay z Kinpatsu
  • Zwycięzca: Cosplay Peyton
  • Wierzba kreatywna
  • Podstępny
  • Skydaddi
  • Chwała Lamothe
  • Mały Jem

To podsumowanie rozdania nagród Esports 2021. Gratulacje dla wszystkich, którzy odeszli zwycięsko!

▰ Więcej eSports Nowości

▰ Najnowsze wiadomości e-sportowe

REKLAMA